W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Urząd Miasta i Gminy

Nakło nad Notecią


ul. Ks. Piotra Skargi 7

89-100 Nakło nad Notecią


Telefon: (+48 52) 386 79 00

Faks: (+48 52) 386 79 02

E-mail: urzad@gmina-naklo.pl


NIP Urzędu: 558-10-00-902 
REGON Urzędu: 000526222

NIP Gminy: 558-176-86-32
REGON Gminy: 092350895

Kontakt

Urząd Miasta i Gminy

Nakło nad Notecią


ul. Ks. Piotra Skargi 7

89-100 Nakło nad Notecią


Telefon: (+48 52) 386 79 00

Faks: (+48 52) 386 79 02

E-mail: urzad@gmina-naklo.pl


NIP Urzędu: 558-10-00-902 
REGON Urzędu: 000526222

NIP Gminy: 558-176-86-32
REGON Gminy: 092350895

Kadencja 2010 - 2014

Lead

1. Dąbrowski Janusz

dabrowski.janusz@gmina-naklo.pl


2. Dybalska Małgorzata - v-ce przewodnicząca

dybalska.malgorzata@gmina-naklo.pl


3. Górski Władysław

gorski.wladyslaw@gmina-naklo.pl


4. Grabarski Jan - v-ce przewodniczący

grabarski.jan@gmina-naklo.pl


5. Haberska Ewa

haberska.ewa@gmina-naklo.pl


6. Jedynak Andrzej - przewodniczący

jedynak.andrzej@gmina-naklo.pl


7. Kalisz Bolesław

kalisz.boleslaw@gmina-naklo.pl


8. Karolczak Szymon

karolczak.szymon@gmina-naklo.pl


9. Kołaczek Hieronim

kolaczek-hieronim@gmina-naklo.pl


10. Konieczna Aleksandra

konieczna.aleksandra@gmina-naklo.pl


11. Matczuk Tadeusz

matczuk.tadeusz@gmina-naklo.pl


12. Mnichowska Halina

mnichowska.halina@gmina-naklo.pl


13. Młynarczyk Monika

mlynarczyk.monika@gmina.naklo.pl


14. Palicka Mieczysława

palicka.mieczyslawa@gmina-naklo.pl


15. Podejko Henryk

podejko.henryk@gmina-naklo.pl


16. Pubanc Edward

pubanc.edward@gmina-naklo.pl


17. Sell Zdzisław

sell.zdzislaw@gmina-naklo.pl


18. Światłowski Jan

swiatlowski.jan@umig.naklo.pl


19. Tadych Jolanta

tadych.jolatna@gmina-naklo.pl


20. Tchórzewski Adam

tchorzewski.adam@gmina-naklo.pl


21. Wnuk Kazimierz

wnuk.kazimierz@gmina-naklo.pl