W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Urząd Miasta i Gminy

Nakło nad Notecią


ul. Ks. Piotra Skargi 7

89-100 Nakło nad Notecią


Telefon: (+48 52) 386 79 00

Faks: (+48 52) 386 79 02

E-mail: urzad@gmina-naklo.pl


NIP Urzędu: 558-10-00-902 
REGON Urzędu: 000526222

NIP Gminy: 558-176-86-32
REGON Gminy: 092350895

Kontakt

Urząd Miasta i Gminy

Nakło nad Notecią


ul. Ks. Piotra Skargi 7

89-100 Nakło nad Notecią


Telefon: (+48 52) 386 79 00

Faks: (+48 52) 386 79 02

E-mail: urzad@gmina-naklo.pl


NIP Urzędu: 558-10-00-902 
REGON Urzędu: 000526222

NIP Gminy: 558-176-86-32
REGON Gminy: 092350895

Kadencja 2018 - 2023

Lead

1. Borzych – Kubacka Katarzyna

borzych-kubacka.katarzyna@gmina-naklo.pl


2. Domek Dariusz

domek.dariusz@gmina-naklo.pl


3. Gacka Michał wygaśnięcie mandatu z dniem 14 grudnia 2020 r. Postanowienie  Nr 163/2020 Komisarza Wyborczego w Bydgoszczy II z dnia 16 grudnia 2020 r.

gacka.michal@gmina-naklo.pl


4. Grabarski Jan

grabarski.jan@gmina-naklo.pl


5. Haberska Ewa

haberska.ewa@gmina-naklo.pl


6. Hoppe Ewa

hoppe.ewa@gmina-naklo.pl


7. Karolczak Anna

karolczak.anna@gmina-naklo.pl


8. Karolczak Szymon

karolczak.szymon@gmina-naklo.pl


9. Kończak Daniel objęcie mandatu z dniem 28 stycznia 2021 r. Postanowienie nr 12/2021 Komisarza Wyborczego w Bydgoszczy II z dnia 22 stycznia 2021 r.

konczak.daniel@gmina-naklo.pl


10. Krainski Sławomir

krainski.slawomir@gmina-naklo.pl


11. Krzoska Michał    

krzoska.michal@gmina-naklo.pl


12. Kubiak Ryszard

kubiak.ryszard@gmina-naklo.pl


13. Malikowski Mariusz

malikowski.mariusz@gmina-naklo.pl 


14. Marciniak Jan

marciniak.jan@gmina-naklo.pl 


15. Młynarczyk Monika - wiceprzewodnicząca

mlynarczyk.monika@gmina-naklo.pl


16. Mnichowska Halina  

mnichowska.halina@gmina-naklo.pl 

 
17. Sell Zdzisław

sell.zdzislaw@gmina-naklo.pl 


18. Światłowski Jan

swiatlowski.jan@gmina-naklo.pl 


19. Tadych Jolanta - wiceprzewodnicząca 

tadych.jolanta@gmina-naklo.pl


20. Wiśniewski Paweł - przewodniczący

wisniewski.pawel@gmina-naklo.pl 


21. Wnuk Kazimierz

wnuk.kazimierz@gmina-naklo.pl 

   
22. Żygowski Antoni

zygowski.antoni@gmina-naklo.pl

Dyżury Przewodniczącego lub Wiceprzewodniczących Rady w każdy czwartek miesiąca
(z wyjątkiem dni, w których odbywają się sesje Rady Miejskiej), w godz. 13.00-14.00, po uprzednim osobistym lub telefonicznym umówieniu się w Biurze Rady, nr tel. 52 386-79-07.