W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Urząd Miasta i Gminy

Nakło nad Notecią


ul. Ks. Piotra Skargi 7

89-100 Nakło nad Notecią


Telefon: (+48 52) 386 79 00

Faks: (+48 52) 386 79 02

E-mail: urzad@gmina-naklo.pl


NIP Urzędu: 558-10-00-902 
REGON Urzędu: 000526222

NIP Gminy: 558-176-86-32
REGON Gminy: 092350895

Kadencja 2014 - 2018

Lead

1. Katarzyna Borzych-Kubacka

borzych-kubacka.katarzyna@gmina-naklo.pl


2. Jan Grabarski

grabarski.jan@gmina-naklo.pl


3. Dariusz Domek (od 30 listopada 2017 - na podst. wyborów uzupełniających do Rady Miejskiej przeprowadzonych 29 października 2017)

domek.dariusz@gmina-naklo.pl


4. Ewa Haberska

haberska.ewa@gmina-naklo.pl


5. Ewa Hoppe

hoppe.ewa@gmina-naklo.pl


6. Hieronim Kołaczek - wiceprzewodniczący

kolaczek.hieronim@gmina-naklo.pl


7. Zdzisław Sell -  (od 27 kwietnia 2017 - na podst. wyborów uzupełniających do Rady Miejskiej przeprowadzonych w dniu 2 kwietnia 2017)

sell.zdzislaw@gmina-naklo.pl


8. Józef Krzoska

krzoska.jozef@gmina-naklo.pl


9. Ryszard Kubiak

kubiak.ryszard@gmina-naklo.pl


10. Mariusz Malikowski

malikowski.mariusz@gmina-naklo.pl


11. Jan Marciniak

marciniak.jan@gmina-naklo.pl


12. Monika Młynarczyk

mlynarczyk.monika@gmina-naklo.pl


13. Halina Mnichowska

mnichowska.halina@gmina-naklo.pl


14. Zbigniew Nadarzewski

nadarzewski.zbigniew@gmina-naklo.pl


15. Bernadeta Nowaczyk

nowaczyk.bernadeta@gmina-naklo.pl


16. Edward Pubanc

pubanc.edward@gmina-naklo.pl


17. Jan Światłowski - przewodniczący

swiatlowski.jan@gmina-naklo.pl


18. Jolanta Tadych

tadych.jolanta@gmina-naklo.pl


19. Paweł Wiśniewski

wisniewski.pawel@gmina-naklo.pl


20. Kazimierz Wnuk - wiceprzewodniczący

wnuk.kazimierz@gmina-naklo.pl


21. Antoni Żygowski

zygowski.antoni@gmina-naklo.pl