W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Urząd Miasta i Gminy

Nakło nad Notecią


ul. Ks. Piotra Skargi 7

89-100 Nakło nad Notecią


Telefon: (+48 52) 386 79 00

Faks: (+48 52) 386 79 02

E-mail: urzad@gmina-naklo.pl


NIP Urzędu: 558-10-00-902 
REGON Urzędu: 000526222

NIP Gminy: 558-176-86-32
REGON Gminy: 092350895

Redakcja BIP

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta i Gminy Nakło nad Notecią jest prowadzony przez Zespół redaktorów powołany na podstawie Zarządzenia  Burmistrza Miasta i Gminy Nakło nad Notecią  w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta i Gminy Nakło nad Notecią.



Zespół do spraw redakcji i obsługi Biuletynu Informacji Publicznej:


Administrator Biuletynu
Rodryk Szamlewski
tel. 52 38 67 918
email: szmalewski.rodryk@umig.naklo.pl


Redaktor Naczelny

Karol Maliński 
tel. 52 38 67 969
email: malinski.karol@umig.naklo.pl


Redaktorzy poszczególnych Wydziałów i Referatów UMiG:

Redaktor Wydziału Organizacyjnego
Szymon Niemczewski
tel. 52 38 67 969
email: promocja@umig.naklo.pl


Redaktor Wydziału Finansowego
Kamila Król
tel. 52 3867 935
e-mail: krol.kamila@umig.naklo.pl

Katarzyna Kowalska 
tel. 52 38 67 935
email: kowalska.katarzyna@umig.naklo.pl


Redaktor Biura Obsługi Mieszkańców
Joanna Jaźwińska
tel. 52 38 67 912
email: jazwinska.joanna@umig.naklo.pl


Redaktor Wydziału Rolnictwa i Gospodarki Nieruchomości
Monika Sołdyga
tel. 52 38 67 948
email: soldyga.monika@umig.naklo.pl


Redaktor Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska
Anna Oleś
tel. 52 38 67 975
email: oles.anna@umig.naklo.pl


Redaktor Wydziału Spraw Obywatelskich
Dorota Kawka 
tel. 52 38 67 924
email: kawka.dorota@umig.naklo.pl


Redaktor Wydziału Inwestycji
Kamila Radzka-Januszewska
tel. 52 38 67 966
email: januszewska.kamila@umig.naklo.pl

Mateusz Kędzierski
tel. 52, fax 52 38 67 911
email: kedzierski.mateusz@umig.naklo.pl


Redaktor Zespołu ds. Infrastruktury Drogowej
Waldemar Nowak
tel. 52 38 67 985
email: nowak.waldemar@umig.naklo.pl

Redaktor Referatu Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Przeciwpożarowej
Małgorzata Rychlicka
tel.52 38 67 927
email: rychlicka.malgorzata@umig.naklo.pl


Redaktor Referatu Gospodarki Przestrzennej
Rafał Leppert 
tel. 52 38 67 989
email: leppert.rafal@umig.naklo.pl


Redaktor Zespołu ds. Zamówień Publicznych
Alicja-Dymel Kobza
email: kobza.alicja@umig.naklo.pl
tel. 52 3867 960

Gracjana Malagowska
tel. 52 3867 960
malagowska.gracjana@umig.naklo.pl

Redaktor Biura Rady Miejskiej
Monika Rzeszut
tel. 52 38 67 907
email: rzeszut.monika@umig.naklo.pl

Marta Waszkiewicz
tel. 52 38 67 907
email: waszkiewicz.marta@umig.naklo.pl


Redaktor Straży Miejskiej
Agnieszka Warmke
tel. 52 38 60 598 
email: warmke.agnieszka@umig.naklo.pl

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane