Rejonizacja

Od dnia 01 stycznia 2017r. nastąpiła zmiana organizacji pracy w terenie. Obecnie zamiast zespołów pracy socjalnej pracownicy socjalni pracują według terytorialnego podziału rejonów.

 REJONIZACJA

 

Pokój nr 7 - tel. 052 386 08 37

Pokój nr 8 - tel. 052 386 08 35

Pokój nr 12 - tel. 052 386 08 27

Pokój nr 13 - tel. 052 386 08 16

Pokój nr 14 - tel. 052 385 44 22


Nakło nad Notecią (ulice alfabetycznie)

ul.1 Majapok. 12Żurawińska Magdalena
ul.Armii Krajowejpok. 7Trelińska Justyna
ul.Asnykapok. 12Żurawińska Magdalena
ul.Baczyńskiegopok. 12Żurawińska Magdalena
ul.Balcerzakapok. 12Wegner Gizela
ul.Bohaterówpok. 8Bogdan Dorota
ul.Bratkowapok. 7Trelińska Justyna
ul.Broniewskiegopok. 12Żurawińska Magdalena
ul.Brzozowapok. 14Woźniak Anna
ul.Bydgoskapok. 8Jarczyńska Aneta
ul.Cedrowapok. 14Woźniak Anna
ul.Chopinapok. 7Trelińska Justyna
os.Chrobregopok. 12Wegner Gizela
ul.Dąbrowskiegopok. 7Barszcz Katarzyna
ul.Długapok. 8Jaśkiewicz Barbara
ul.Dolnapok. 14Pałubicka Klaudia
ul.Drzymałypok. 8Bogdan Dorota
ul.Dworcowapok. 12Zagrajczuk Barbara
ul.Działkowapok. 12Zagrajczuk Barbara
ul.Fiołkowapok. 7Trelińska Justyna
ul.Geppertapok. 12Wegner Gizela
ul.Gimnazjalnapok. 7Spandowska Joanna
ul.Hallerapok. 8Bogdan Dorota
ul.Hłaskipok. 12Żurawińska Magdalena
ul.Jackowskiegopok. 7Spandowska Joanna
ul.Karnowskapok. 12Żurawińska Magdalena
ul.Kilińskiegopok. 14Pałubicka Klaudia
ul.Klimackiegopok. 14Pałubicka Klaudia
ul.Kochanowskiegopok. 12Żurawińska Magdalena
ul.Kołłątajapok. 12Żurawińska Magdalena
pl.Konopnickiejpok. 14Pałubicka Klaudia
ul.Kościelnapok. 14Pałubicka Klaudia
ul.Kraszewskiegopok. 12Żurawińska Magdalena
os.Krzywoustegopok. 12Zagrajczuk Barbara
ul.ks. Piotra Skargipok. 13Michalska Irena
ul.Lelewelapok. 12Żurawińska Magdalena
ul.Leśnapok. 14Woźniak Anna
ul.Łącznapok. 12Wegner Gizela
os.Łokietkapok. 7Trelińska Justyna
ul.Mahoniowapok. 14Woźniak Anna
ul.Mickiewiczapok. 8Bogdan Dorota
ul.Młyńskapok. 14Pałubicka Klaudia
ul.Modrzewiowapok. 14Woźniak Anna
ul.Moniuszkipok. 7Trelińska Justyna
ul.Mroteckapok. 12Żurawińska Magdalena
ul.Nadskakułypok. 12Żurawińska Magdalena
ul.Niecałapok. 14Pałubicka Klaudia
ul.Norwidapok. 12Żurawińska Magdalena
ul.Noteckapok. 8Bogdan Dorota
ul.Nowapok. 12Żurawińska Magdalena
ul.Nowy Światpok. 14Pałubicka Klaudia
ul.Olszewskapok. 7Trelińska Justyna
ul.Orzeszkowejpok. 12Żurawińska Magdalena
ul.Paderewskiegopok. 7Trelińska Justyna
ul.Parkowapok. 8Bogdan Dorota
ul.Piaskowapok. 8Bogdan Dorota
ul.Pocztowapok. 8Pyszka Joanna
ul.Podgórnapok. 8Bogdan Dorota
ul.Polnapok. 7Trelińska Justyna
ul.Potulickapok. 12Wegner Gizela
ul.Powstańców Wielkopolskichpok. 7Spandowska Joanna
ul.Półwiejskapok. 14Pałubicka Klaudia
ul.Prusapok. 12Żurawińska Magdalena
ul.Przecznicapok. 12Wegner Gizela
ul.Rejapok. 12Żurawińska Magdalena
ul.Reymontapok. 12Żurawińska Magdalena
ul.Różanapok. 7Trelińska Justyna
ul.Rudkipok. 12Wegner Gizela
rynekRynekpok. 12Żurawińska Magdalena
ul.Sądowapok. 14Pałubicka Klaudia
ul.Sienkiewiczapok. 12Żurawińska Magdalena
ul.Słowackiegopok. 12Żurawińska Magdalena
ul.Staszicapok. 7Trelińska Justyna
ul.Stokrotkowapok. 7Trelińska Justyna
ul.Strażackapok. 7Spandowska Joanna
pl.Szkolnypok. 7Spandowska Joanna
ul.Szymanowskiegopok. 7Trelińska Justyna
ul.Wańkowiczapok. 12Żurawińska Magdalena
ul.Wawrzyńcapok. 14Pałubicka Klaudia
ul.Wąskapok. 12Wegner Gizela
ul.Wichrowe Wzgórzepok. 12Żurawińska Magdalena
ul.Widokowapok. 12Żurawińska Magdalena
os.Wielkiegopok. 12Zagrajczuk Barbara
ul.Wodnapok. 8Bogdan Dorota
ul.Wspólnapok. 12Żurawińska Magdalena
ul.Wzgórze Wodociągowepok. 7Trelińska Justyna
pl.Zamkowypok. 8Bogdan Dorota
ul.Zanoteciepok. 8Bogdan Dorota
ul.Zielone Wzgórzepok. 14Woźniak Anna


Miejscowości (alfabetycznie)

Anielinpok. 8Pyszka Joanna
Bielawypok. 14Stachowska Renata
Bogucinpok. 8Pyszka Joanna
Chrząstowopok. 14Woźniak Anna
Elżbiecinpok. 8Dominiak Magdalena
Gabrielinpok. 14Stachowska Renata
Gorzeńpok. 8Dominiak Magdalena
Gumnowicepok. 14Stachowska Renata
Janowopok. 7Paszek Joanna
Karnowopok. 8Pyszka Joanna
Karnówkopok. 8Pyszka Joanna
Kazinpok. 8Pyszka Joanna
Kaźmierowopok. 8Dominiak Magdalena
Lubaszczpok. 14Woźniak Anna
Małocinpok. 14Woźniak Anna
Michalinpok. 8Pyszka Joanna
Minikowopok. 8Pyszka Joanna
Niedolapok. 8Dominiak Magdalena
Nowakówkopok. 8Pyszka Joanna
Olszewkapok. 14Woźniak Anna
Paterekpok. 7Paszek Joanna
Piętaczpok. 8Dominiak Magdalena
Polichnopok. 7Paszek Joanna
Potulicepok. 8Dominiak Magdalena
Rozwarzynpok. 7Paszek Joanna
Sucharypok. 14Stachowska Renata
Ślesinpok. 8Pyszka Joanna
Trzeciewnicapok. 14Stachowska Renata
Wieszkipok. 7Paszek Joanna
Występpok. 7Spandowska Joanna


Rejonizacja (wg nr pokoi)

Barszcz Katarzynapok. 7Nakło nad Noteciągen. Henryka Dąbrowskiego
Paszek Joannapok. 7Janowo 
  Paterek 
  Polichno 
  Rozwarzyn 
  Wieszki 
Spandowska Joannapok. 7Nakło nad NoteciąGimnazjalna
   Jackowskiego
   Powstańców Wielkopolskich
   Strażacka
   Szkolny
  Występ 
Trelińska Justynapok. 7Nakło nad NoteciąArmii Krajowej
   Bratkowa
   Fiołkowa
   Fryderyka Chopina
   Ignacego Paderewskiego
   Karola Szymanowskiego
   ks. Stanisława Staszica
   Olszewska
   Polna
   Różana
   Stanisława Moniuszki
   Stokrotkowa
   Władysława Łokietka
   Wzgórze Wodociągowe
Bogdan Dorotapok. 8Nakło nad NoteciąAleja Adama Mickiewicza
   Bohaterów
   gen. Józefa Hallera
   Michała Drzymały
   Notecka
   Parkowa
   Piaskowa
   Podgórna
   Wodna
   Zamkowy
   Zanotecie
Dominiak Magdalenapok. 8Elżbiecin 
  Gorzeń 
  Kaźmierowo 
  Niedola 
  Piętacz 
  Potulice 
Jarczyńska Anetapok. 8Nakło nad NoteciąBydgoska
Jaśkiewicz Barbarapok. 8Nakło nad NoteciąDługa
Pyszka Joannapok. 8Nakło nad NoteciąPocztowa
  Anielin 
  Bogucin 
  Karnowo 
  Karnówko 
  Kazin 
  Michalin 
  Minikowo 
  Nowakówko 
  Ślesin 
Wegner Gizelapok. 12Nakło nad NoteciąBolesława Chrobrego
   Gepperta
   Józefa Balcerzaka
   Łączna
   Potulicka
   Przecznica
   Rudki
   Wąska
Zagrajczuk Barbarapok. 12Nakło nad NoteciąBolesława Krzywoustego
   Dworcowa
   Działkowa
   Kazimierza Wielkiego
Żurawińska Magdalenapok. 12Nakło nad Notecią1 Maja
   Adama Asnyka
   Antoniego Nadskakuły
   Bolesława Prusa
   Cypriana Kamila Norwida
   Elizy Orzeszkowej
   Henryka Sienkiewicza
   Hugo Kołłątaja
   Ignacego Kraszewskiego
   Jana Kochanowskiego
   Joachima Lelewela
   Juliusza Słowackiego
   Karnowska
   Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
   Marka Hłaski
   Melchiora Wańkowicza
   Mikołaja Reja
   Mrotecka
   Nowa
   Rynek
   Wichrowe Wzgórze
   Widokowa
   Władysława Broniewskiego
   Władysława Reymonta
   Wspólna
Michalska Irenapok. 13Nakło nad Noteciąks. Piotra Skargi
Pałubicka Klaudiapok. 14Nakło nad NoteciąDolna
   Jana Kilińskiego
   Kościelna
   Ks. Ignacego Klimackiego
   Marii Konopnickiej
   Młyńska
   Niecała
   Nowy Świat
   Półwiejska
   Sądowa
   św. Wawrzyńca
Stachowska Renatapok. 14Bielawy 
  Gabrielin 
  Gumnowice 
  Suchary 
  Trzeciewnica 
Woźniak Annapok. 14Nakło nad NoteciąBrzozowa
   Cedrowa
   Leśna
   Mahoniowa
   Modrzewiowa
   Zielone Wzgórze
  Chrząstowo 
  Lubaszcz 
  Małocin 
  Olszewka 



Wytworzył: Radosław Szymeczko (18 sierpnia 2011)
Opublikował: Radosław Szymeczko (18 sierpnia 2011, 10:08:46)
Podmiot udostępniający: MGOPS

Ostatnia zmiana: Radosław Szymeczko (9 marca 2017, 12:41:41)
Zmieniono: aktualizacja

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 4558

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij