Skład Rady Miejskiej

Skład Rady Miejskiej (kadencja 2014 - 2018)


1. Katarzyna Borzych-Kubacka borzych-kubacka.katarzyna@gmina-naklo.pl
2. Jan Grabarski grabarski.jan@gmina-naklo.pl
3. Dariusz Domek (od 30 listopada 2017 - na podst. wyborów uzupełniających do Rady Miejskiej przeprowadzonych 29 października 2017)
4. Ewa Haberska haberska.ewa@gmina-naklo.pl
5. Ewa Hoppe hoppe.ewa@gmina-naklo.pl
6. Hieronim Kołaczek kolaczek.hieronim@gmina-naklo.pl - wiceprzewodniczący
7. Zdzisław Sell - sell.zdzislaw@gmina-naklo.pl (od 27 kwietnia 2017 - na podst. wyborów uzupełniających do Rady Miejskiej przeprowadzonych w dniu 2 kwietnia 2017)
8. Józef Krzoska krzoska.jozef@gmina-naklo.pl
9. Ryszard Kubiak kubiak.ryszard@gmina-naklo.pl
10. Mariusz Malikowski malikowski.mariusz@gmina-naklo.pl
11. Jan Marciniak marciniak.jan@gmina-naklo.pl
12. Monika Młynarczyk mlynarczyk.monika@gmina-naklo.pl
13. Halina Mnichowska mnichowska.halina@gmina-naklo.pl
14. Zbigniew Nadarzewski nadarzewski.zbigniew@gmina-naklo.pl
15. Bernadeta Nowaczyk nowaczyk.bernadeta@gmina-naklo.pl
16. Edward Pubanc pubanc.edward@gmina-naklo.pl
17. Jan Światłowski swiatlowski.jan@gmina-naklo.pl - przewodniczący
18. Jolanta Tadych tadych.jolanta@gmina-naklo.pl
19. Paweł Wiśniewski wisniewski.pawel@gmina-naklo.pl
20. Kazimierz Wnuk wnuk.kazimierz@gmina-naklo.pl - wiceprzewodniczący
21. Antoni Żygowski zygowski.antoni@gmina-naklo.pl


Aleksandra Konieczna - do 27.12.2016 na podstawie Postanowienia nr 856/16 Komisarza Wyborczego w Bydgoszczy z dnia 27.12.2016 w spr. stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego treść postanowienia (88kB) pdf

Tadeusz Matczuk - do 28.07.2017 na podstawie Postanowienia nr 981/17 Komisarza Wyborczego w Bydgoszczy z dnia 28.07.2017 w spr. stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego treść postanowienia (78kB) pdf


Dyżury w Biurze Rady Miejskiej - w każdy wtorek miesiąca w godzinach od 11.00 - 12.30
tel.: 52 3867 907



Wytworzył: Miejska Komisja Wyborcza (21 listopada 2010)
Opublikował: Józefa Jankowiak (27 lipca 2011, 13:21:02)

Ostatnia zmiana: Rodryk Szamlewski (21 lutego 2018, 15:28:57)
Zmieniono: numer

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 16911

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij